Google Reklam Hizmetleri

Cesur

Web sitenizi tanıtmanın ve Arama Motoru Sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer almanın Google’ın kendisine bir reklam yerleştirmekten daha iyi bir yolu var mı?

En İyi 4 SEO Google Ads hizmetiyle daha fazla trafik çekmek ve daha yüksek dönüşüm oranları oluşturmak için Google’ı etkili bir şekilde kullanın.

Google Reklamları nedir?

Halihazırda yapmıyorsanız, en azından PPC (Pay-per-click), ücretli Pazarlama, CPC (Cost-per-click) ve teklif vermeyi duymuş olmalısınız.

Google Ads’ün amacı budur.

Google Arama sonuçlarına veya belirli web sitelerine (Çevrimiçi Gazeteler, Bloglar…) ve hatta YouTube’a reklam yerleştirmek.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) aslında tamamen organik trafikle ilgili olsa da, Arama Motoru Pazarlaması (SEO) ücretli trafik üretir. Bu iki yön birbirini tamamlayıcı niteliktedir.

Organik trafik almak iyidir, ancak paranız yetiyorsa neden ekstra ücretli trafik desteği almayasınız?

İnsanlar bir reklamı görüp, bir ürün veya hizmetle ilgili bir sayfaya gitmek için tıkladığında buna “izlenim” denir. Reklamverenler, insanların web sitelerini bu şekilde ziyaret etmelerini sağlamak için her tıklama (tıklama başına maliyet) için ödeme yapar. Google Reklamları, reklamverenlerin reklamlarını üst sıralara çıkarmaya çalıştıkları bir açık artırma gibi çalışıyor gibi görünüyor.

Neden Google Ads Hizmetlerine Yatırım Yapmalısınız?

Google Ads Hizmetlerine yatırım yapmanız için 8 ana neden vardır:

 1. Aynı anda birden çok anahtar kelimeyi hedefleme.
 2. Belirli kişileri hedefleyen reklamlar oluşturun.
 3. Markanızı, ortak web siteleri veya YouTube gibi diğer yönleriyle birlikte dünyanın en güçlü arama motorunda tanıtın.
 4. Minimum harcama yok, istediğiniz reklamı yerleştirebilir ve istediğiniz zaman bütçenize göre düzenleyebiliriz.
 5. Reklam koymak neredeyse anında.
 6. Yatırım getirinizi kolayca hesaplayabilir ve bütçenizi buna göre değiştirebilirsiniz.
 7. Hemen hedeflenen trafik
 8. Reklamlar kolayca düzenlenebilir

Uygun Maliyetli Google Reklamları Stratejimiz?

Etkili bir Google Reklam kampanyası için hacim ve verimliliğe odaklanıyoruz.
Reklamınıza daha fazla anahtar kelime ekleyerek ve farklı hedefleri, sayfaları veya türleri test ederek hangisinin en etkili olduğunu görmek için bütçenizi biraz artırabilirsiniz, böylece diğerlerini iptal edebilir ve bunlara yatırım yapmaktan vazgeçebilirsiniz.

Uzun Kuyruklu Anahtar Kelimeler Ekleme

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler yalnızca ana odak anahtar kelimenizi içermekle kalmaz, aynı zamanda Google’ın reklamınızı görüntülemek için belirli müşterilerinizi daha iyi hedeflemesine yardımcı olur.

Anahtar Kelimeler İçin Teklifleri Değerlendirme

Google Ads Anahtar Kelime planlayıcı ile hedeflediğiniz belirli bir anahtar kelime için arama hacmini ve minimum teklifi kontrol edebiliriz. Ortalama tıklama başına maliyeti karşılayabilirseniz, devam edip o anahtar kelimeyle bir reklam yerleştirebiliriz.

Birden Fazla Reklam Kullanın

Birden çok türde Google Ads kullanmak ve hangisinin daha iyi veya daha fazla gösterim için etkili bir şekilde belirlemek üzere farklı kitleleri hedeflemek daha iyidir.

Zamanlama ve Konum

Bir Google Reklamı yerleştirirken coğrafi hedefleme son derece önemlidir. Ne zaman, nasıl ve nereye yerleştirdiğiniz, hedef kitlenizi daraltır ve Google Ads bu seçeneği sunar.

Google Ads Hizmet Türleri

Uygulama Reklamları

Ürünleriniz veya hizmetleriniz arasında mobil uygulamanızda gezinmek daha kolaysa, Google’da uygulama yükleme sayfasına yönlendiren bir reklam koymak en iyisidir.

Google Alışveriş Reklamları

PPC uzmanlarımızla, ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize başka yerlerde çevrimiçi gezinirken ve alışveriş yaparken sergileyebilirsiniz. Ürünlerinizden bazılarını pirinçleriyle birlikte görebilirler ve gördüklerini beğenirlerse doğrudan çevrimiçi mağazaya gidebilirler.

Görüntülü Reklamlar

Neden bir gazete sitesinin veya hobi sitesinin veya insanların vakit geçirdiği herhangi bir şeyin üstüne, soluna, sağına, altına bir afiş asmıyorsunuz? Ürünleriniz yeterince ilginçse, sonunda bu okuyucuların dikkatini çekecektir. Adından da anlaşılacağı gibi, Görüntülü Reklamlar, ürünlerinizi sergileyin.

Video Reklamlar

Bildiğiniz gibi, dünya çapında 2 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan YouTube’un sahibi Google’dır, artık herkes YouTube Premium’a sahip değil ve bazıları gerçekten reklam izlemek zorunda kalıyor. Ekibimiz, bu kullanıcılardan birinin izlediği alakalı bir videoya markanızın reklamını yerleştirebilir.

En İyi 4 SEO’ya Sahip Google Ads Hizmetleri

Etkisiz olduğu düşünülen reklamlara daha fazla para harcamak yerine neden Google Reklamlarınızı bize bırakmıyorsunuz? Size daha iyi bir yatırım getirisi sağlayacak Google Ads kampanyalarına biraz SEO uzmanlığı dokunuşu ekleyeceğiz.

İlgili potansiyel müşterilerden size değerli trafik çekmeye odaklanıyoruz. Her şey etkili reklam seçimi ve yerleşimi ile ilgilidir.

Google Ads Hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Anahtar kelime araştırması ve seçimi
 • Rekabetçi araştırma
 • Metin ve görsel Reklam oluşturma
 • PPC maliyet yönetimi
 • Aylık rapor

Google Ads Hizmetleri SSS

Google Reklamları küçük işletmeler için uygun mu?

Google Reklamları, hem küçük hem de büyük işletmeler için benzer şekilde çalışır. Google arama sonuçları sayfasının üstüne ücretli bir reklam yerleştirerek, kullanıcının girdiği sorguya göre web siteniz en üstte görünecektir. Bu, markanıza daha fazla görünürlük ve büyüme fırsatı verir.

Google Ads’ün maliyeti nedir?

Google Reklamlarının maliyeti tıklama sayısı ile ölçülür. Birisi reklamınıza her tıkladığında para ödersiniz.

Hangi Google Ads Hizmetlerini sunuyorsunuz?

Size aylık veya iki haftalık raporlar sunarken, Google reklamlarınız için kapsamlı anahtar kelime araştırması ve seçiminin yanı sıra rakiplerinizi analiz etme ve reklam maliyetlerinizi yönetme olanağı sunuyoruz.

Google Ads Hizmet Türleri Nelerdir?

Dört ana Google ds hizmeti türü vardır: Uygulama Reklamları (izleyicilerin doğrudan indirme sayfasına gitmesini sağlayan mobil uygulamanızın reklamını yapmak). Alışveriş Reklamları (potansiyel müşterilere başka bir yere göz atarken ve çevrimiçi alışveriş yaparken ürünlerinizi gösterin) Görüntülü Reklamlar (bir web sitesinde üstte veya solda veya herhangi bir yerde banner’lar) ve son olarak, YouTube’da video reklam yayınlamak gibi Video Reklamlar Google’a ait bir şirket.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

5307767430

Web Siteniz İçin Fiyat Teklifi ve Ücretsiz SEO Teşhisi Almak İçin Hemen Bize Ulaşın.