Web site tasarımı ile hedef müşterilerinizin ilgisi çekebileceğiniz hem masaüstü bilgisayarlarda hem de cep telefonları için son derece kullanıcı dostu bir web sitesine sahip olmak ister misiniz? Performansı yüksek, sitenizin ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış uygulama tasarımına sahip bağımsız bir uygulama için başka yere bakmanıza gerek yok, tecrübeli geliştiricilerden oluşan ekibimiz vizyonunuzu gerçeğe dönüştürecektir. Ana fikirden sitenin yayınlanacağı ana kadar, sizinle iletişim halinde olacağız. Website Geliştirme tekliflerimizi tartışmadan önce, size bu kavramı ve işinizi geliştirmenin önemi hakkında daha fazla bilgi verelim.

Web Geliştirme Nedir ve Neden Önemlidir?

Web geliştirme ve tasarım yeni bir web sitesi geliştirmeyi ifade eder. Ürün fikrinizle başlar, ardından bu fikir çekici bir görünüme sahip görsel bir web sitesine dönüştürülür. Ekiplerimiz hayalinizdeki tasarımını oluşturmak için gerekli HTML, JavaScript ve CSS’leri kullanarak web siteniizin tasarımını oluşturur. Sitenin tasarımı, ziyaretçiler tarafından görülebildiği için ön yüz olarak adlandırılır. Şimdi iş arka planda! Sitenin kodlama ve teknik işleri başlıyor. Kodlama uzmanları, veritabanını oluşturur ve yönetir, ayrıca ön yüz tasarımını çalışır durumda tutmak için gereken teknolojiyi korur ve ayrıca web tasarımcıları tarafından yapılan işin tamamen işlevsel olduğundan ve hatalı olmadığından emin olur.

Web Geliştirme Sürecimiz Nasıl İşler?

Artık sizi web geliştirmenin ne olduğu konusunda bilgilendirdiğimize göre, size bu 7 adımlık süreçte hizmetimizin nasıl çalıştığını göstermenin zamanı geldi.

Adım 1: Girdi Toplama

Her şey bir fikirle başlar, fikirlerinizi dinlemek ve ürün veya hizmetiniz ile ilgili gerekli tüm bilgileri hedeflediğiniz kitleye ulaştırmak için buradayız. Bunları eyleme doğru bir şekilde geçirmeye başlamak için sizinle hedeflerinizi ve vizyonlarınız hakkında detaylı görüşeceğiz.

Adım: Site Haritası ve Şema Oluşturma

Bu aşamada, site haritası çıkarılarak site içindeki tüm iç sayfalar arasında bir bağlantı formüle edilerek sitenin nasıl görüneceği görselleştirilir, sonuçta sadece bir ana sayfa olmayacak, birçok alt sayfa da olacaktır. Bundan sonra, bir şema veya taslak bir sayfa oluşturulacaktır.

Adım: Web Tasarımı

Bu adımda, aklınızdaki tasarım için temalar, yazı tipi stili ve boyutu, resimler ve diğer medyayı kullanıcılara çekici ve memnun edecek şekilde içeren bir web sitesi düzeni oluşturulur. Hayal ettiğiniz web sitesine ulaşmanız için bu adımı gerektiği kadar tekrarlayacağız.

Adım: İçerik Oluşturma

Bu adımda, potansiyel müşterileriniz için gerekli ürün veya hizmetler hakkında bilmek isteyeceği tüm bilgilerle sayfaları dolduracağız. Bu içerik aynı zamanda sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması ve organik trafik çekmesi için SEO tabanlı olacaktır.

Adım 5: Kodlama

Bu, web sitesinin bir araya geldiği zamandır. Geliştiricilerimiz, sunucunun kurulum ve yükleme işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlamak için CMS ve Framework uygular.

Adım: Test Etme ve Başlatma

Web sitelerinin bileşenleri hazır ve bir araya getirildiğine göre, her şeyin çalışır durumda olduğundan emin olmanın zamanı geldi. Her bağlantı bu rutin süreçte test edilir ve varsa bozuk bağlantılar düzeltilir. Yazım denetimi yazılımı kullanılarak, dilbilgisi veya yazım hatalarını tespit edilir. Tüm bunlardan sonra, web sitesi bir Dosya Aktarım Protokolü (FTP) kullanılarak sunucuya yüklenir. Yayınlandıktan sonra, protokol nedeniyle gerekli tüm kontrol yapılır.

Adım: Web Sitesi Bakımı

Bu, web sitesinin sürekli olarak güncellendiği, hatalara karşı kontrol edildiği ve kullanıcının beklentilerine ve beğenisine bağlı olduğundan emin olunan bir süreçtir.

Web Geliştirme İçin Bizi Neden Seçmelisiniz?

  • Best4SEO, uzmanlıklarını web sitenizi geliştirmede kullanan son derece yetenekli tasarım geliştiricileri ve kodlama geliştiricileri kullanır.
  • Best4SEO analitik ve veri odaklıdır.
  • Best4SEO web sitenizi geliştirir ve mobil uyumlu bir versiyonunu optimize ederiz.
  • Best4SEO, kullanımı kolay ve şirketinize iyi sonuçlar veren web geliştirme hizmetleri sunar.
  • Best4SEO, müşterilerinin başarısının kendi başarısı olduğuna inanır.
  • Best4SEO, müşterilerine birden çok dilde hızlı müşteri desteği sağlar.
  • Best4SEO, herkesin bütçesini uygun fiyat politikası sunan bir web geliştirme şirketidir.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

05307767430