Bizi Tanıyın

Birçok Dilde Hizmet Veren Bir SEO Ajansıyız

Web tasarım, Sosyal Medya Reklamcılığı, Google Ads Reklamcılığı ve SEO Yöntemleri alanlarında hizmet vererek şirketlerin rekabette üstünlük sağlamalarına ve dijital varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

SEO hizmetlerimiz sınırların ötesine uzanıyor. Arapça, İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet vererek dünyanın birçok noktasında isteklerinizi karşılayabiliyoruz.

Sıfırdan yeni bir web sitesi oluşturmak veya web sitenize daha fazla trafik çekmek veya ulaşmak istediğiniz herhangi bir dijital hedef ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olmaktan ve öğretmekten mutluluk duyarız!

Her şey nasıl başladı?

Resmi olarak 4 Şubat 2020’de kapılarımızı açtık, ancak şirketin geçmişi, SEO uzmanı Özgür Sevgin’ in uzmanlığını hayata geçirme, bilgilerinin paylaşma ve diğer şirketlerin online varlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak için bir şirket kurma zamanının geldiğine karar verdiği 2013 yılına kadar uzanıyor.

Best 4 SEO böylece kurulmuş oldu. BEST 4 SEO kurucusu Özgür, kendilerine ait web sitelerinde içerik yazımı yapan bir kaç çalışanla başladı. Bu küçük ekip yıllar içinde yavaş yavaş büyüdü ve bugün ki halini aldı. Şirket anadili arapça ve ingilizce olan yazarlarla farklı diller de hizmet vermektedir. Bu yüzden çalışanların bir kısmı arap ve diğer bölgelerde online olarak hizmet etmektedir. Diğer kısımda İzmir’in en büyük iş merkezlerinden biri olan Bayraklı’nın kalbi Folkart Towers’taki ofisimizden çalışarak yaklaşık 15 çalışandan oluşan küçük bir şirketi oluşturmaktadır.

Sonuçlara Ulaşmak İçin Çalışıyoruz

BURADAN BAŞLAYIN

Eğlenceli Gerçeklerimiz

3456

PROJE TAMAMLANDI

2842

MUTLU MÜŞTERİ

3178

TOPLAM PROJE

11

ÇALIŞANLARIMIZ

Bizi Tanıyın

Misyon & Vizyon

En başından beri amacımız, SERP’ ler de uzun süreli üst sıralara ulaşmak için içerik yönetimi, geri bağlantılar, bağlantı oluşturma, anahtar kelime araştırması ve diğer çeşitli teknikler gibi çeşitli SEO teknikleri uygulayarak müşterilerimizin online varlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmaktı.

Uzun vadeli hedefimiz, ekibimizi ve müşteri tabanımızı geliştirmeye devam etmek ve nihayetinde Arap bölgesindeki en büyük SEO şirketi olmaktır.

Degerlerimiz

  • Paylaşılan Başarı
  • Yenilik
  • Şeffaflık
  • Adalet
  • Esneklik
  • Özveri
  • Yatırım Getirisi Odağı
  • Dürüstlük
  • Kazanma Zihniyeti

İşimizi nasıl yaptığımızı merak ediyorsunuz musunuz?

Bizim Yaklaşımımız

Bu 5 basit adımda bize yaklaşan her bir müşteriyi nasıl ele aldığımızı size gösterelim.

Site SEO Kontrolu

Birlikte çalışmaya başlamadan önce, hangi alanların iyileştirilmesi gerektiğini görmek için size sitenizin genel SEO sağlığı hakkında bir rapor veririz.

Tanışma

Bir sonraki adım, şirketinizi ve izleyicilerinizi ve hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi tanımak ve tanışmak için sizinle bir fincan kahve eşliğinde bir toplantı yapmaktır. Birbirimizi daha detaylı tanıyacağız. Bu, müşterilerimizle aramızda güven oluşturmanın ilk adımıdır.

Plan

Birbirimizi tanıdıktan sonra, iş planınıza, vizyonunuza, misyonunuza uygun ve elbette sonuca götüren bir plan ve stratejiyi birlikte ortaya koyacağız.

Eylem

Ekibimiz bu stratejileri hemen geliştirmeye ve uygulamaya başlayacak ve sizi olan bitenden haberdar etmekten büyük mutluluk duyacağız. Sonuçta, şeffaflık güven oluşturmanın anahtarıdır.

Analiz

Web sitenizde uyguladığımız SEO tekniklerinin sonuçlarını izleyeceğiz ve etkili olduklarından emin olacağız. Ardından, uzmanlardan oluşan ekibimiz sitenize başlayacak ve teslimat bittiğinde, web sitenizin kesinlikle ilkinden daha yüksek bir puana sahip olacak başka bir SEO Raporu vereceğiz.

Best 4 SEO Çalışanları

Ekibimizle tanışın

Özgür Sevgin
Cesur Sevgin

Cesur Sevgin

Web Geliştiricisi

Amani Itani

Amani Itani

SEO Uzmanı

Serkan Dayan

Grafik Tasarımcı

Lama Younes

SEO Copywriter

Ekaterine Kuznetsova
Gulistan Ekinci

Gülistan Ekinci

Backlink Uzmanı

Bashar Al Mohamad

Bashar Al Mohamad

SEO İçerik Yazarı

Rania Al Malouf

SEO İçerik Yazarı