DÜNYANIN EN İYİ SEO UZMANLARI Ocak 9, 2023

Dünyanın En İyi SEO Uzmanları

Bir arama motoru optimizasyon şirketi işletiyorsanız ve dünyanın en iyi SEO uzmanlarını arıyorsanız ve arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP’ler) sıralamanızı yükseltmenize ve miktarını iyileştirmenize yardımcı olabilecek en iyi SEO Uzmanlarını arıyorsanız. web sitenizin aldığı organik trafik için doğru yeri buldunuz. Herkes web sitesine gelen trafiği artırmanın farklı yollarını arıyor. Şimdi bir numaraya ulaşmak olan nihai hedefleri için çalışıyorlar.

Etkili bir SEO stratejiniz varsa, web sitenizin ziyaretçi hacminde büyük bir artış olacaktır. Ancak, ilk göründüğü kadar kolay değildir. Zirveye giden yol, gitmek için oldukça yokuşlu bir yoldur.

Burada, sonuçlarıyla arama motorları tarafından sağlanan sayfaların üst sıralarında yer almanıza yardımcı olabilecek, dünyanın dört bir yanından en iyi SEO uzmanlarının en tanınmış isimlerinden bazılarının bir listesini sunuyoruz. Yaklaşımları ve yaptıkları iş türleri birbirinden çok farklı.

Genel amaç aynıdır, şu anda mevcut olan en yüksek rehberlik ve hizmetleri sağlamak. Bu nedenle, çeşitli SEO uzmanlarına danışmak ve önerdikleri prosedürlere bağlı kalmak size sonsuz yardımcı olacaktır.

Bloglarını okuyarak ve kullandıkları bazı yöntemleri deneyerek size çok fazla trafik kazandırabilecek çevrimiçi pazarlama tekniklerini geliştirmek mümkündür.

En iyi SEO uzmanlarından bazıları aşağıda belirtilecektir:

1. Rand Fishkin

Moz, gelen pazarlama konusunda uzmanlaşmış ve aynı zamanda SEO’da da başarılı olan bir yazılım şirketidir. Rand Fishkin, şirketin yaratıcısı ve eski CEO’sudur. SparkToro, aranabilirlik ve hedef kitle zekasına odaklanan bir yazılım şirketidir ve şirketin şu anki CEO’su ve aynı zamanda şirketin kurucularından biridir.

2. Brian Dean

Brian Dean, Forbes’un “izlenecek en iyi blog” olarak adlandırdığı ünlü blogu “Backlinko.com” için “Brian’s Award” adlı bir ödül aldı.

Kendisi bir SEO uzmanı ve sıralamanızı yükseltmek, rekabette öne geçmek ve web sitenize daha fazla trafik çekmek için en iyi dijital pazarlama stratejilerini sunan Backlinko’nun kurucu ortağıdır.

Aramanızı geliştirmeye yeni başlıyorsanız, blogları size çok yardımcı olacaktır. Ayrıca SEO ile ilgili en iyi bilgileri paylaştığı bir YouTube kanalına sahiptir. Bu, daha fazla trafik almanıza yardımcı olacağı için SEO ile başlamak için iyi bir yerdir.

3. Neil Patel

En iyi SEO uzmanlarından biri ve “The New York Times”ın en çok satan yazarıdır. Çalışmaları ve planları nedeniyle tüm dünyada tanınıyordu.

Kursları, SEO uzmanları stratejileri ve teknikleri konusunda en iyi olmak isteyen yeni işletme sahipleri için tasarlanmıştır.

Neil Patel’in SEO uzmanı stratejileri üzerine seminerleri ve konuşmaları hem yeni hem de deneyimli işletme sahipleri tarafından iyi karşılandı. Ayrıca insanların birbirleriyle daha kolay konuşmayı öğrenmelerine yardımcı olmak için birçok web semineri düzenledi.

4. Marie Haynes

En iyi SEO uzmanı olduğuna inanılıyor ve bunu 10 yılı aşkın bir süredir yapıyor. Mary, Google’ın Penguen algoritmasını bir profesyonel gibi nasıl kullanacağını biliyor. Sadece birkaç kişi anlıyor.

SEO forumları hakkında pek çok tavsiye veriyorlar ve insanlar onlardan bir şeyler öğrenmek istiyor. Ayrıca uzun yıllardır web sitelerini analiz ediyor ve müşterilerine katıldığı forumlar hakkında geri bildirim sağlıyor.

Sıralamalarda yükselmek istiyorsanız bloglarına girip okumalısınız.

Ve Rand Fishkin, Danny Sullivan, Dave Davies, Michael King ve George Freitag gibi en iyi SEO uzmanlarından birçoğu var.

Tags: Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanları en iyi SEO Uzmanları SEO SEO Eğitimi SEO Uzmanları

gülistan ekinci

Gülistan Ekinci is a talented backlink expert who has been working for Best 4 SEO since 2020. In her role, she is responsible for securing high-quality backlinks for the company's clients, helping to improve their search engine rankings and visibility online. With a deep understanding of search engine optimization techniques and a keen eye for detail, Gülistan has proven herself to be a valuable asset to the Best 4 SEO team. Her commitment to delivering results for clients and her passion for staying up-to-date with the latest industry developments have helped her to excel in her role and establish herself as a leader in the field of backlink management.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir