EN İYİ SEO ÖĞRENME WEB SİTELERİ Aralık 29, 2022

En İyi SEO Öğrenme Web Siteleri

İçerik yazma ve SEO endüstrisi iki modern alandır, bu nedenle yeni gelişmeler ve yeni standartlar her gün ön plana çıkacaktır. Neyse ki, SEO öğretmeye ve en iyi okunabilir içeriği üretmek için gereken becerileri geliştirmeye adanmış çok sayıda SEO Öğrenim Web Sitesi var.

Bu SEO öğrenme web siteleri, kullanıcının SEO ile ilgili tüm kuralları ve noktaları anlamasına yardımcı olmak için kapsamlı bir kılavuz ve belgelenmiş çalışmalar sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Best4SEO’nun bu makalesi sayesinde, içeriğinizi geliştirmek ve web sitenize gelen trafiği artırmak için yararlanabileceğiniz 2023’teki En İyi SEO Öğrenen Web Sitelerini keşfedeceksiniz.

1. Google Analitik Akademisi

Amacınız Google’daki aramaları iyileştirmekse neden bilgileri doğrudan kaynağından almıyorsunuz? Uzman ekibimiz, internet üzerinden dijital pazarlama alanında çalışanlar için en faydalı eğitim içeriklerini sunan en iyi SEO öğrenme sitelerinden birinde Google Analytics Akademi kursu almanızı tavsiye ediyor. Webste ayrıca tüm karmaşık Google algoritmaları hakkındaki bilgisi nedeniyle özel bilgiler sağlar.

Kesinlikle hiçbir yer, Google arama sonuçlarını Google’ın kendisinden daha iyi yönlendirmek için size en iyi şekilde rehberlik edemez. Google Analytics Akademisi, SEO becerilerini geliştirmeyi amaçlayan ücretsiz kurslar sunmak için özel olarak tasarlandığı için en iyi SEO öğrenme web sitelerinden biri olarak kabul edilen bir platformdur. Bir Google Analytics akademik sertifikası kazanmak, başlangıç ve ileri SEO öğrenme düzeylerini geçmeyi ve ardından sınavda geçer not almayı gerektirir.

2. HubSpot Akademisi

Hubspot Academy, SEO hakkında bilmek istediğiniz tüm yönleri kapsayan eğitim içeriğini sağlamak için Hubspot tarafından başlatılan bir platformdur. SEO becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız Hubspot Academy, aradığınız her şeyi öğrenebileceğiniz harika bir SEO öğrenme sitesidir. Temel araştırma, web sitesi içerik optimizasyonu, dahili bağlantı planlaması ve diğer pek çok konuyu kapsayan ücretsiz kurslar ve eğitim programları alabilirsiniz.

Hubspot, SEO öğrenme web siteleri ile ilgili birçok önemli konuda eğitim süreli yayınlar sunar ve derslerini istediğiniz zaman çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Hubspot Academy’de sunulan kursların ana konuları çok sayıdadır ve web sitesi optimizasyonu, dahili bağlantı oluşturma, anahtar kelime araştırması ve diğer doğrudan ilgili konuları içerir. Hubspot Academy, pazarlamacılar ve içerik oluşturucular için idealdir.

3. LinkedIn Öğrenimi

LinkedIn, dünyanın tüm şehirlerinde mevcut olan iş fırsatlarını gösterme konusunda uzmanlaşmış ünlü bir uygulamadır. Uygulamada SEO uzmanlarının ve içerik yazarlarının pozisyonlarında önemli bir artış olduğunu fark eden şirket, bu alandaki farkındalığı artırmak ve ilgilenenlere benzersiz eğitim fırsatları sunmak amacıyla LinkedIn Learning’i hayata geçirmeye karar verdi. LinkedIn Learning, anahtar kelime araştırması ve web sitenizdeki trafiği artıran stratejiler gibi tüm SEO alt konuları için ücretsiz kurslar ve video eğitimleri sunar.

4. The SEM Post

Büyüyen şirketlerin arama motoru sonuçlarında daha güçlü performans göstermelerine yardımcı olmak isteyen SEO uzmanlarının ve profesyonellerin bulunduğu önde gelen SEO öğrenme sitelerinden biri olan SEM Post. Bu web sitesi, reklamların analizi ve sizin için ne kadar yararlı olabilecekleri ile birlikte tüm önemli güncellemeleri ve haberleri sağlar. Bu alanda başarıya ulaşmak için en iyi SEO öğrenme web sitelerinden birini arıyorsanız, Best4SEO’daki uzmanlardan oluşan ekibimiz, SEM Post’un hedeflerinize ulaşmak için en iyi rehberliği almanız için doğru yer olduğuna inanıyor.

5. Wordtracker Akademisi

Wordtracker Academy, hedef anahtar kelime araştırması, ilgili anahtar kelimeleri belirleme, web sitenizin trafiğini artırmak ve içeriği iyileştirmek için uygun ve etkili bir anahtar kelime planı oluşturma açısından ayrıntılı açıklaması ve yardımcı kılavuzları ile tanınan bir SEO öğrenme web sitesidir, ancak bu henüz her şey değildir. Wordtracker Academy, SEO ile ilgili her konuda kapsamlı eğitim içeriği sunar ve aşağıdaki gibi 7 ana konuya ayrılmıştır:

  • Anahtar Kelime Araştırması
  • SEO
  • Web Geliştirme
  • Pazarlama
  • Google
  • Sosyal medya pazarlamacılığı
  • İçerik

Yeni veya deneyimsiz pazarlamacılar için Wordtracker, piyasadaki en iyi SEO öğrenme web sitelerinden biridir. Maliyetleri azaltmak isteyen web siteleri için, sosyal medya araştırmalarını genel yaklaşımınıza nasıl dahil edeceklerine odaklanmaları, bu harika SEO öğrenme web sitesinde özellikle önemlidir.

6. Semrush

SEO uzmanları ve bu alandaki profesyoneller, sağladıkları harika eğitim içeriği ve anahtar kelime araştırmasında, web sitesi optimizasyonunda ve dahili bağlantı oluşturma Backlinklerinde ve diğer pek çok konuda mükemmel rehberlik nedeniyle en iyi SEO eğitim sitelerinden biri olmak için Semrush’a tam bir güven ve itibara sahiptir. konular. Semrush ile SEO ile ilgili tüm güncel konuları kapsayan kapsamlı rehberler indirebilirsiniz. Buna ek olarak, başlangıç için en iyi SEO öğrenme sitelerinden biri olarak kabul edilen bu sitede, Semrush’tan sertifika alabileceğiniz birçok kurs da bulunmaktadır.

7. Ahrefs Blog

Popüler grafik pazarlama sitesi Ahrefs, web sitesi trafiğini yönlendirmek için meta veri pazarlamasındaki geniş uzmanlık alanıyla daha büyük resme odaklanır. Ahrefs Blog, SEO hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için harika bir kaynak ve piyasadaki en iyi SEO öğrenme web sitelerinden biridir. Web sitenizin sayfaları arasında sorunsuz ve kolay geçişi kolaylaştıran güçlü ve tutarlı bir dahili bağlantılar ağı geliştirmeye odaklanırlar.

Ahrefs Blog, büyük önem ve değere sahip derin bir bilgi ağı oluşturmaya gelince, bir yandan profesyoneller, diğer yandan yeni başlayanlar için SEO öğrenme web sitelerinden biridir, çünkü Ahrefs Blog bilgi içeriği sağlamakla ilgilenir. SEO alanında yeni başlayanlara rehberlik edin.

Tags: SEO SEO Eğitimi SEO Öğrenme Web Siteleri

gülistan ekinci

Gülistan Ekinci is a talented backlink expert who has been working for Best 4 SEO since 2020. In her role, she is responsible for securing high-quality backlinks for the company's clients, helping to improve their search engine rankings and visibility online. With a deep understanding of search engine optimization techniques and a keen eye for detail, Gülistan has proven herself to be a valuable asset to the Best 4 SEO team. Her commitment to delivering results for clients and her passion for staying up-to-date with the latest industry developments have helped her to excel in her role and establish herself as a leader in the field of backlink management.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir