صناعه محتوي Ocak 30, 2023

İçerik Pazarlama Hizmetleri

İçerik Pazarlaması, markanızın hikayesini birden çok kanal aracılığıyla hedef kitlenize anlatabileceğiniz bir ticari pazarlama stratejisidir.

İçerik Pazarlama Hizmetleri, Arama Motoru Optimizasyonu’nun vazgeçilmez bir parçasıdır. İçerikler yalnızca markanızı yansıtmakla kalmayarak, arama motorlarına ve hedef kitlenize sektörünüzde eriştiğiniz uzmanlığınızı gösterir. Bu sayede web sitenizi ilk 10 organik sıralama arasına da sokar.

Best 4 SEO Şirketi, markanızın tüm SEO yönergelerine uygun olarak ve en etkili kanallar aracılığıyla içerik geliştirilmesine, yazılmasına, düzenlenmesini ve tanıtılmasını sağlar.

Best 4 SEO Company Content Marketing Services

İçerik Pazarlama Hizmetlerinin Faydaları

 • Sitede daha fazla içerik
 • Daha fazla organik trafik
 • Daha yüksek etki alanı yetkisi
 • İçerik stratejisi doğru yapılırsa daha yüksek dönüşüm oranları
 • Daha Fazla Sosyal Medya Trafiği ve Takipçi
 • Daha İyi Marka İtibarı
 • Azalan Pazarlama Maliyetleri

İçerik Pazarlama Stratejisi

Web sitenizde markanızla ilişkilendirilmiş ilgi çekici içerik bulundurarak online varlığınızı artırın.

SEO içerik pazarlama stratejimiz dört ana başlıktan oluşur:

İçerik Stratejisi

İçerik Pazarlama Hizmetlerimizde sunduğumuz ilk adım, arama motorlarına ve hedef kitlenize sektörünüzde öncü olduğunuzu göstermek için sektörünüzün ve web sitenizde ve sosyal medya kanallarınızda hangi içeriğin bulunması gerektiğinin kapsamlı bir analizidir.

İçerik geliştirme

Markanızın içerik açısından eksiklerini analiz ettikten sonra, web sitenize onaylamanı istediğiniz içeriğin miktarı ve uzunluğu konusunda anlaşmaya varmanızın zamanı geldi. SEO’da içerik kalitesi ve miktarı eşit derecede önemlidir. Ne kadar çok sayfanız varsa ve bunlar ne kadar uzunsa, daha fazla bağlantı dahil gibi SEO taktiklerini o kadar çok uygulayabilirsiniz.

SEO İçerik Oluşturma

Bir sonraki adım, metin yazarlarımızın hedeflemeniz ve sıralamanız gereken anahtar kelimeleri araştırdığı ve buna göre SEO dostu bir içerik oluşturduğu bir SEO içerik pazarlama stratejisi geliştirmek olacaktır.

İçerik Raporlama

Hatta birkaç ay veya hafta içinde daha fazla trafik alacağınızı fark edeceksiniz.

Bunun nedeni, web sitenizin artık sektörünüzle alakalı belirli anahtar kelimelerde daha yüksek sıralara ulaşmasıdır. Buradaki görevimiz bu ilerlemeyi izlemek.

Hangi İçerik Pazarlama Hizmetlerini Sunuyoruz?

İçerik Pazarlama Hizmetlerimiz ile markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz. Web sitenizde ne kadar kaliteli ve bilgilendirici içerik bulundurursanız ve sosyal medya kanallarında ne kadar etkileşimli içerikler paylaşırsanız, hedef kitlenizde markanız için o kadar güven oluşturursunuz.

Dört ana online içerik pazarlama hizmeti sunuyoruz, bunlar:

 • Uzun biçimli sayfalar : Daha fazla anahtar kelime hedeflemek ve daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsanız, markanızın her yönü için uzun ve bilgilendirici sayfalara sahip olmak şarttır. Bu nedenle müşterilerimize her sayfanın en az 1.500 kelime uzunluğunda, iyi yapılandırılmış ve görsellerle dolu olmasını tavsiye ediyoruz.
 • Blog Gönderileri : Blog, web sitenizin belirli konulardaki düşüncelerinizi ve uzmanlığınızı paylaştığınız bir uzantısıdır. Bloglar, daha fazla bağlantı eklemek ve uzun kuyruklu anahtar kelimelere daha fazla odaklanmak için kullanılabileceğinden, bir blog aynı zamanda bir web sitesinin genel SEO performansını artırmanın iyi bir yoludur.
 • Sosyal Medya Gönderileri: Birden fazla sosyal medya kanalına sahip olmak biraz bunaltıcı olabilir, ancak farklı kanallarda farklı müşteri türleri bulunduğundan günümüzün dijital dünyasında bu bir zorunluluktur. Örneğin, bireysel müşteriler yerine işletmeleri hedeflemek istiyorsanız köklü ve aktif bir LinkedIn hesabınızın olması gerekir.
 • Videolar: İster YouTube kanalınıza, ister yalnızca web sitenize veya herhangi bir sosyal medya gönderisine eklemek için videolar oluşturmak ve düzenlemek isteyin, metin yazarlarımız ve grafik tasarımcılarımız markanızı güçlendirmek için etkileşimli, büyüleyici ve yardımcı videolar oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. farkındalık ve müşteri katılımı.

Bir SEO İçerik Pazarlama Stratejisindeki Temel Unsurlar

SEO İçerik Pazarlama Stratejinizi oluştururken dikkate aldığımız 6 temel unsur vardır.

Anahtar Kelimeye Odaklan

Her sayfa veya blog gönderisi ve hatta sosyal medya gönderisinin, bu sayfanın sıralanması gereken bir ana anahtar kelimesi olmalıdır.

Başlık Yapısı

İçeriğin daha okunabilir olması için başlıklar kullanarak bölmek en iyisidir.

Bağlantı Kurma

Bağlantı oluşturma, içerik pazarlama SEO’sunun temel unsurlarından biridir. Bir sayfayı ilgili başka bir sayfaya bağlarsanız, okuyucular o sayfaya tıklayıp onu da okuyabilir. Ayrıca, değerli sayfalarınıza bağlantı vermek, arama motorlarına bu sayfaların değerli olduğuna dair bir sinyal verir.

Yinelenen İçerikten Kaçınma

İçerik oluşturmayla ilgili yaygın bir yanılgı, insanların aynı web sitesinde olduğu sürece yinelenen içeriğe sahip olmanın daha fazla içeriğe sahip oldukları anlamına geldiği sürece kay olduğunu düşünmeleridir. Bu kesinlikle yanlış. Aynı web sitesi içinde olsa bile her sayfanın benzersiz olması gerekir.

Görsel Araçlar

Resimler, videolar, infografikler ve diğer görsel biçimleri, içeriği düz bir sayfadan daha okunabilir ve daha ilginç hale getirir.

Başlık Etiketleri ve Meta Açıklama

Başlık etiketi ve meta açıklama, insanların web sitenize tıklamadan önce Arama Motoru Sonuç Sayfasında gördükleri şeydir. Okuduklarını beğenirlerse tıklarlar, beğenmezlerse başkasının sitesine tıklarlar. Bu nedenle, çekici ancak dürüst bir meta açıklamaya ve başlık etiketine sahip olmak bir zorunluluktur.

Tercih Edilen Çevrimiçi İçerik Pazarlama Araçlarımız

wordpress
ahrefs
google ads
google search console

Neden BEST 4 SEO İçerik Pazarlama Hizmetini Seçmelisiniz?

Herkes içerik üretebilir. Yapay zeka günümüzde bile sizin için makaleler üretebilir.

Bununla birlikte, içerik pazarlaması web sitenize daha fazla trafik çekmenin ve daha fazla marka bilinirliği yaratmanın anahtarı olduğundan, genel yazarlar veya yapay zekanın kendisi tarafından yapılamaz.

İçeriğinizin Google Web Yöneticisi Yönergeleri tarafından sağlanan en iyi SEO uygulamalarına uygun olduğundan emin olmak için insan denetimine ihtiyaç duyar ve bu kişilerin SEO endüstrisinde uzman olması gerekir.

Hedeflemeniz gereken anahtar kelimeleri elle seçmek ve buna göre içerik yazmak için hangi araçları kullanacağını bilen deneyimli SEO içerik yazarlarından oluşan bir ekibimiz var.

İçerik Pazarlama Hizmetleri SSS

İçerik pazarlaması nedir?

İçerik pazarlaması, web sitenize daha fazla trafik çekme ve içeriğiniz aracılığıyla marka bilinirliği yaratma ve arama motorlarında görünür hale getirme sürecidir.

Hangi içerik pazarlama hizmetlerini sunuyorsunuz?

İçerik pazarlama hizmetlerimiz uzun sayfalar, blog gönderileri, sosyal medya gönderileri ve videolar olmak üzere dört ana unsuru içermektedir.

İçerik pazarlaması neden önemlidir?

İçerik pazarlaması önemlidir çünkü markanızı internette tanıtmak için sonsuz bir yaklaşımdır. Bilgilendirici, yardımcı ve ikna edici olarak müşterileri size çekmesi nedeniyle ücretli reklamlardan farklıdır.

İçerik pazarlama hizmetleri kimler için uygundur?

İçerik pazarlama hizmetleri, her büyüklükteki işletme için uygundur. Başlangıçlar ve iyi gelişmiş işletmeler, web sitelerinde SEO yönergelerine uygun ve onlara daha fazla trafik çeken içeriğe eşit derecede ihtiyaç duyar.

Tags: SEO

gülistan ekinci

Gülistan Ekinci is a talented backlink expert who has been working for Best 4 SEO since 2020. In her role, she is responsible for securing high-quality backlinks for the company's clients, helping to improve their search engine rankings and visibility online. With a deep understanding of search engine optimization techniques and a keen eye for detail, Gülistan has proven herself to be a valuable asset to the Best 4 SEO team. Her commitment to delivering results for clients and her passion for staying up-to-date with the latest industry developments have helped her to excel in her role and establish herself as a leader in the field of backlink management.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir