Maktest, “Common rail, Elektronik Ünite enjektör-pompa, Hidrolik Elektronik Ünite enjektör” sistemli tüm dizel motorların yakıt enjeksiyon sistemlerini test edebilen ve yüzde yüze yakın arıza tespiti yapabilen makine ve cihazlar üreten bir firmadır. .

“Yeni nesil dizel motorlar” terimi, bu şirketin ürünlerinin bu kategoriye girdiği anlamına gelir.

Ürettikleri bu cihazlar, ücretsiz araç tamir istasyonlarından dünyanın en büyük dizel üreticilerinin (Bosch, Denso, Delphi vb.) kurumsal yetkili servis ağlarına kadar birçok farklı ortamda başarıyla kullanılmaktadır.

Bu ayarlar, ücretsiz araç onarım istasyonlarını içerir.

Maktest, web sitelerini yükseltmek ve daha modern ve SEO dostu hale getirmek istedikleri için SEO Ajansımıza başvurdu.

Ayrıca, şu anda müşteri tabanlarının çoğu Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de olduğu için dünya çapında daha fazla müşteriye ulaşmak istediler.

Maktest Şirketinin Hikayesi

Maktest, kurulduğu 1981 yılından bu yana dizel motorların yakıt enjeksiyon sistemlerini test ve tespit edebilen alet ve cihazlar üretmektedir.

Geliştirdikleri Common Rail test cihazlarının yanı sıra hidrolik elektronik birim enjektör test cihazları, elektronik birim enjektör ve pompa test cihazları ve mekanik test cihazları sayesinde problemleri yüzde yüze çok yakın bir sonuçla teşhis edilebilmesi mümkündür.

Yarattıkları bu ürünler, gezegendeki en önde gelen dizel üreticilerinin kurumsal onaylı servis ağlarında kullanılmasına ek olarak, dünyadaki her oto tamirhanesinde kullanılmaktadır.

Üretim, ürün geliştirme ve araştırma geliştirme süreçlerinde çalışan profesyonel kadrosu sayesinde sektöründe değerli bir marka haline gelmiştir.

Hayat boyu öğrenmeye kendini adamış bir kuruluş oldukları için hem şirketlerine hem de ürünlerine değer katmaya devam ediyorlar.

Bugüne kadar dünyanın her ülkesine ihracatları bayileri tarafından gerçekleştirilmektedir.

2010 yılından bu yana, dizelle çalışan en yeni nesil otomobiller için temel bir Modül olan TURBO’nun üretimine dahil edilmiştir.

IATF 16949 standardına uygun olarak çalışan kuruluş, silindir hacmi 1.3, 1.4, 1.5 ve 1.6 litre olan 68 farklı model araç için 9 farklı tipte turbo üretimine devam ediyor.

Bu araçların motor hacmi sırasıyla 1.3, 1.4, 1.5 ve 1.6 litredir.

Rakamlarla Maktest’in Best4SEO ile İşbirliği

SEO, herhangi bir online pazarlama kampanyasının başarısı için çok önemlidir. Best 4 SEO, Maktest’in web sitesini arama motorları için optimize etmesine ve oline görünürlüğünü iyileştirmesine yardımcı olacak uzmanlığa ve deneyime sahiptir.

Öte yandan Maktest, ilgili ve etkili bir SEO stratejisi oluşturmak için gerekli olan hedef kitlesi, ürünleri ve hizmetleri hakkında derin bir anlayışa sahiptir.

Eylül 2022’de Maktest ile bu işbirliğine başladığımızda, ikimiz de önce proje için net ve spesifik hedefler belirledik. Bu hedefler, Maktest’in genel pazarlama hedefleri ile uyumlu, ölçülebilir ve ulaşılabilir olmalıdır.

Bir sonraki adımda, teknik SEO ve içerik kontrolü dahil olmak üzere Maktest web sitesinde kapsamlı bir test yaptık. Bu, web sitesinin arama motoru performansını engelleyebilecek teknik sorunların yanı sıra web sitesinin içeriğini iyileştirme fırsatlarını belirlememize yardımcı oldu.

Best 4 SEO, test sonuçlarına dayanarak Maktest’in özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini dikkate alan özelleştirilmiş bir SEO stratejisi geliştirdi.

Bu strateji, web sitesinin içeriğini ve meta etiketlerini iyileştirmek gibi sayfa içi optimizasyonu ve ayrıca geri bağlantılar oluşturmak ve diğer web siteleri için içerik oluşturmak gibi sayfa dışı optimizasyonu içeriyordu.

SEO kampanyasının başarısını sağlamak için Maktest ve Best 4 SEO yakın işbirliği içinde çalıştı. Maktest, SEO çabalarının sonuçları hakkında bize düzenli geri bildirim sağlamaya devam ediyor ve stratejiyi gerektiği gibi ayarlıyoruz.

Öte yandan, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler ve en iyi uygulamalar hakkında Maktest’i bilgilendirdik ve kampanyanın ilerleyişi hakkında düzenli raporlar sağladık.

45
İlk 5 Konumdaki Anahtar Kelimeler
390
Backlinkler
2.7K
Organik Tıklamalar
6
Website Dilleri