Ocak 9, 2023

WordPress 2023 için En İyi SEO Eklentileri

Discover the best SEO plugins for WordPress

WordPress için en iyi SEO eklentilerinden birini bulup onunla çalışırsanız, wordpress siteniz şüphesiz daha hızlı yüklenecek ve arama motoru sonuçlarında daha iyi performans gösterecektir. Blog yazılarınız ve ürün siteleriniz için kullandığınız anahtar kelimeler, resim dosyalarının boyutu, içeriğin okunabilirliği ve daha birçok şey gibi birçok detay ve nokta mevcut en iyi wordpress SEO eklentilerinden herhangi birini takip ederek basitleştirilebilir.

WordPress 2023 İçin En İyi SEO Eklentileri Nelerdir?

Listeyi başlatmak için wordpress SEO eklentileri hakkında konuşacağız. Bunların anlaşılması ve kurulması genellikle daha kolaydır ve çeşitli işlevlere sahip çok sayıda eklenti arasından seçim yapabilirsiniz. Sayfanızda ve yayın düzenleyicilerinizde, en iyi eklentiler SEO tahminlerini ve önerilerini görüntüler, ancak bazılarının özellikleri diğerlerinden daha azdır. Buna rağmen, bozuk bağlantıları kontrol etme veya büyük resim dosyalarının boyutunu küçültme gibi özel özellikler içerirler.

Best4SEO’nun bu makalesinde, aşağıdaki gibi wordpress 2023 için en iyi SEO eklentilerini keşfedeceksiniz:

1. Yoast SEO

WordPress 2023 için SEO eklentilerinin kralı Yoast SEO’dur. Best4SEO blogumuzda, Yoast SEO, WordPress topluluğunu her yıl inanılmaz iyileştirmelerle şaşırtmaya devam ediyor ve her yıl inanılmaz iyileştirmeler sunuyor ve blog yazılarının ve ürün sayfalarının performans göstermesini sağlamak amacıyla harika ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunuyor. arama motoru sonuçlarında daha iyi, Visitor.6 tarafından yüksek puan alan bir taraf.

Yoast SEO is one of the best SEO plugins for WordPress 2022.

Sayfalarınızın ve yayınlarınızın bu anahtar kelimeler için ne kadar iyi optimize edildiğini kontrol etmek için anahtar kelimeler girin. Daha iyi bir fikir edinmek için Google arama sonuçlarındaki bir örneğe bakın. Bu, başlığı ve meta açıklamayı değiştirmenize ve okuyucu için daha çekici ve anahtar kelimeler açısından daha zengin hale getirmenize olanak tanır. Numaralandırılmış listeler, başlıklar veya paragraf bölme gibi özellikler eklemeniz gerekip gerekmediğini belirlemek için. Ayrıca, web sitenizin her sayfasında okunabilirlik kontrolü yapma seçeneği vardır. Bu ek, bir sayfanın veya gönderinin yinelenen veya kopyalanmış içerik içerip içermediğini kontrol edebilir.

Yoast SEP’de sunulan araçlar ve destek, WordPress için bir SEO eklentisinde şimdiye kadar gördüğümüz en iyilerden bazıları. Ek ayrıca her iki veya üç haftada bir sürekli olarak güncellenir. WordPress için SEO eklentisi, web sitenize yazdığınız içeriğe reklamsız bir arayüz, ücretsiz destek, bir yönlendirme yöneticisi ve görünürlük sağlar.

2. Rank Math

Rank Math, WordPress’e sormadan gönderileriniz hakkında size anında bilgi vererek, yeni içerik oluştururken veya eskisini değiştirirken web sitenizi geliştirmenize yardımcı olur. Snippet’i önizleyerek, başlıkları ve meta açıklamaları da geliştirebilir ve Google’da SERP oluşturma ile ilgili sorun olasılığını önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Rank Math’ın en iyi yönü, sitenizin SEO çabalarını engellememesi için hızlı yüklendiği için web sitesi hızını artırmaya yardımcı olmasıdır.

Rank Math is the second best SEO plugin for WordPress in our list.

Rank Math, 404 hatalarını, yönlendirmeleri, iç ve dış bağlantıları izleme gibi SEO araçlarının yanı sıra içerik, paragraflar ve başlıklardaki yaygınlıkları gibi anahtar kelimelerle ilgili tüm noktaları sağlar ve WordPress için en iyi SEO eklentilerinden biri olarak kabul edilir. içerik üzerinde çalışın ve web sitenizin sağlığını yönetin. Rank Math, gelişmiş bir SEO analitik modülü ile bu görevler için ihtiyacınız olan tüm ilgili verileri parmaklarınızın ucunda tutar.

3. All in One SEO

WordPress için en iyi SEO eklentilerinden biri, şimdiye kadarki en eksiksiz SEO araçları setine sahip olan All in One SEO’dur. 4 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan bu harika site, SEO terminolojisinde uzmanlaşmak zorunda kalmadan arama sıralamalarını iyileştirmeye büyük ölçüde yardımcı olur. All in One SEO’nun ücretsiz sürümü, web sitenizin performansını artırmak için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir, ancak premium ücretli sürüm, size arenadaki tüm rakipleri geride bırakmak için gereken tüm araçları sağlar.

All in One SEO is one of the best SEO plugins for WordPress ever.

Hepsi Bir Arada SEO, işletmeniz veya web siteniz için mükemmel SEO ayarlarını seçmenizde size rehberlik eden en basit kurulum sihirbazına sahiptir. Ayrıca makalelerinizi ve sayfalarınızı geliştirmek için pratik bir kontrol listesi ve web sayfanızdaki tüm hataları düzeltmek için bir redaksiyon aracı sunar.

Genel olarak, Hepsi Bir Arada SEO, şimdiye kadarki en eksiksiz WordPress SEO eklentilerinden biridir ve diğer benzerlerine kıyasla kullanımı da çok kolaydır. Bu eklenti ile WordPress sitenizde başka herhangi bir eklenti kurmanıza gerek kalmadan komutları yapılandırmak ve yürütmek kolaydır. Bu eklenti, her tür işletme, blog, haber sitesi ve diğer web sitesi türleri için kusursuz çalışır.

4. HubSpot

Yeterli veri olmadan yüksek kaliteli bir SEO stratejisi oluşturmak zordur, ancak WordPress için şimdiye kadarki en iyi SEO eklentilerinden biri olarak kabul edildiğinden HubSpot, ücretsiz WordPress eklentisinin çok kullanışlı olabileceği yerdir. HubSpot, pazarlama performansınızın tüm yönlerini kapsayan, okunması kolay ve anlaşılır panolarda yerleşik analitik sunar.

Hubspot is the latest website in out Best SEO plugins for WordPress list.

Sayfa sayfa, trafiğinizin miktarını ve kalitesini izleyin veya site genelinde bir görünüm için uzaklaştırın. WordPress’ten hiç ayrılmadan, WordPress için en iyi SEO eklentilerinden biriyle dikkatinizi nereye yönlendireceğinizi bulmaya başlayabilirsiniz. Bu eklenti, karşılaştığınız sorunları çözmenize yardımcı olacak bir sohbet hizmeti ve canlı e-posta desteği içerdiğinden, burada işletmenizin büyümesine ek bir fayda vardır.

HubSpot, küçük ve büyüyen işletmeler için WordPress için en iyi SEO eklentilerinden biridir çünkü ücretsizdir ve tüm Hubspot ürün serisiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Tags: SEO SEO Eğitimi SEO Eklentileri WordPress SEO Eklentileri

gülistan ekinci

Gülistan Ekinci is a talented backlink expert who has been working for Best 4 SEO since 2020. In her role, she is responsible for securing high-quality backlinks for the company's clients, helping to improve their search engine rankings and visibility online. With a deep understanding of search engine optimization techniques and a keen eye for detail, Gülistan has proven herself to be a valuable asset to the Best 4 SEO team. Her commitment to delivering results for clients and her passion for staying up-to-date with the latest industry developments have helped her to excel in her role and establish herself as a leader in the field of backlink management.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir